Dvojnásobný šampion Masters Bubba Watson okusí atmosféru basketbalové NBA. Samozřejmě to nebude klasické utkání, ale bude se jednat o zápas celebrit v rámci NBA All Star Game.

Pro populárního golfového samouka Bubbu Watsona je basketbal srdeční záležitostí. Už na základní a střední škole basketbal aktivně hrál a dokonce to vypadalo, že tento sport jeho srdce uchvátí natolik, že nechá golfu. Naštěstí se tak nestalo.

Ale není to jen Bubba, kdo v rodině Watsonových miluje naleštěnou palubovku a dva koše. Jeho manželka se dokonce krátce mihla v ženské WNBA. Není divu, že Watson velmi vřele uvítal pozvánku do týmu celebrit na nadcházejícím All Star.

Bubba Watson (Foto: GettyImages)

Jenže program profesionálního golfisty je napěchovaný k prasknutí a v době „utkání hvězd“ basketbalové NBA se koná prestižní turnaj Genesis Open, kde Watson nesmí chybět.

Bubba Watson (Foto: GettyImages)

Tentokrát si všechno pěkně sedlo a souhra okolností umožní Watsonovi stihnout oboje. Letošní All Star Game se totiž koná v hale Staples Center, kde jsou doma LA Clippers a navíc hala je vzdálená pouze 25 kilometrů od Riviera Country Club.

Bubba Watson (Foto: GettyImages)

Watson tak stihne odehrát druhé kolo turnaje Genesis Open a pak se kvapen přesune reprezentovat tým celebrit na All Star Game.

Bubbo, přejeme hodně „berdíku“ a zároveň nějakou tu trojku v utkání hvězd…