V sobotu večer byla zatčena a obviněna z domácího násilí manželka Lucase Glovera. Krista Conley Glover byla předběžně obviněna za napadení trojnásobného šampiona PGA Tour a jeho matky.

Štítky:

Podle policejního hlášení zavolal na svou manželku Glover policii poté, co jen verbálně i fyzicky napadla po pokaženém třetím kole Players.

Celý incident se měl udát v sobotu večer v Ponte Vedra Beach. Glover zahrál špatné třetí kolo (78) a neprošel dodatečným cutem na slavném turnaji The Players Championship.

Lucas Glover a Krista Conley Glover (Foto: heavy.com)

38letý golfista uvedl pro americká media, že poté co uložil dět,i na něj začala manželka vulgárně křičet. „Celý incident přerostl z verbálních nadávek až k fyzické konfrontaci mě i mé matky. Jsem už z toho unavený, jak se ke mně chová, když zahraji na turnaji špatně a tohle bylo za všemi hranicemi,“ řekl šampion U.S. Open 2009.

Krista Conley Glover měla údajně napadnout i Gloverovu matku, která se snažila celý incident uklidnit. Podle informací policie, měl Glover i jeho matka oblečení od krve a viditelná tržná zranění.

Lucas Glover (Foto: GettyImages)

36letá manželka profesionála z Jižní Karolíny byla umístěna do cely předběžného zadržení, kde čekala na kauci.