Kolem Tigera Woodse krouží jako supy zástupy senzace dychtivých novinářů a pro bývalou světovou jedničku a jednoho z nejlepších hráčů historie je to velmi vysilující. Nově musel Tiger dementovat lživé zprávy, že má novou přítelkyni.

Štítky:

Jsou to už dva roky, kdy naposledy hrál Tiger Woods Major, bylo to právě probíhající PGA Championship, během kterého Woods popřel zprávy o novém vztahu.

Šampion 79. turnajů na PGA Tour během včerejška dementoval zprávu Daily Mail, která spojovala Woodse se stylistkou a vizážistkou Kristin Smith. Informace v článku tvrdili, že Woods znovu začal „randit“ s Kristin Smith po své nehodě v Palm Beach, kdy jej našli policisté spícího a pod prášky v jeho nabouraném voze.

Kristin Smith (Foto: The Sun)

Na svém twitterovém účtu Tiger popírá, že by s bývalou manželkou hvězdy NFL Geralda Sensabaugha i nadále udržoval bližší poměr. V tweetu stojí: „Je to naopak než stojí ve falešném článku Daily Mail. Kristin Smith a já už spolu nechodíme a nic spolu nemáme od loňského roku“.

Upřímně řečeno. Golf Tigera potřebuje jako sůl. Stále je to nejlepší propagační materiál zeleného sportu. Jenže potřebuje ho za každou cenu? Je smutné, že se najdou lidé, kteří potřebují za každou cenu najít senzaci. A Woods pak musí místo rekonvalescence a tréninku řešit podobné blbosti…