V roce 2015 se rozpadl jeden z největších sportovních vztahů této éry. Svět plnili zamilované fotky lyžařské superstar a golfové hvězdy. Jenže jak to tak bývá u dvou časově vytížených lidí, skončilo to rozchodem. Rozpad vztahu Lindsey Vonn a Tigera Woodse však proběhl v dobrém.

Olympijská šampionka z Vancouveru a rekordmanka v počtu vítězství ve Světovém poháru nikdy nepřestala svému bývalému příteli fandit a zůstává při tom i před jeho očekáváným návratem na PGA Tour.

„Myslím, že jsem byla pořádně zamilovaná, ale to už je teď pryč. Stále jsme blízkými přáteli a jsme v kontaktu. Někdy bych si přála, aby mě trochu víc poslouchal, ale na to je moc tvrdohlavý a rád razí svoji vlastní cestu. Teď je před ním velký návrat. Doufám, že se vrátí k vítězným turnajům,“ přeje si Američanka.

Tiger Woods a Lindsey Vonn (Foto: GettyImages)

Jak sama Vonn přiznala, bude velmi důkladně sledovat, jak si Tiger povede na svém prvním turnaji. „Koncem ledna mi bude vrcholit příprava na Olympijské hry v Koreji, ale na tohle si čas udělám. Přeji mu vítězství,“ má jasno o šampionovi Farmers Insurance Open.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Tento turnaj v čele s Tigerem Woodsem nebo obhájcem titulu Jonem Rahmem sledujte živě od 25. ledna na Golf Channel.