Private Tours

GOLF CHANNEL PRIVATE TOURS jsou určeny zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí vychutnat atmosféru exkluzivního turnaje a přitom rozšířit své obchodní kontakty.

Partnerům Private Tours pomáháme, aby se v přátelském a neformálním prostředí seznámili s ostatními zástupci společností a rovněž prohlubovali své obchodní vztahy se svými klienty, které mohou pozvat na jednotlivé turnaje.

Pro zachování příjemného a klidného prostředí jsou proto turnaje nastaveny pro maximálně 12 flightů.

Naši partneři velmi oceňují i tzv. zdvojené turnaje, které jsou součástí obou Private Tours. Jedná se o akce, při kterých se po odehrání jednoho turnaje přejíždí na jiné hřiště, kde se druhý den koná další turnaj.

Večer mezi turnaji pak pořádáme bohatý raut s ochutnávkou kvalitních alkoholických nápojů. V krásném prostředí a příjemné atmosféře je pak další vhodná příležitost k navázání obchodních i přátelských vztahů.

Více informací včetně termínů jednotlivých turnajů i všech možných variant vaší účasti na nich naleznete v listovacím PDF níže.

Pokud máte zájem se jedné z dvou GOLF CHANNEL PRIVATE TOUR v roce 2016 zúčastnit, kontaktujte Michaelu Kabelovou. Buď na mailu m.kabelova@golfchannel.cz nebo telefonicky na čísle 725 322 252.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.